אסולין-אריה ושות' – עורכי דין, הינו משרד בוטיק המעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים והינו בעל מומחיות וניסיון רב בתחומי הנדל"ן, מתן שירותי ייעוץ וליווי משפטי שוטף לנציגויות בתים משותפים, הליכי הסדרת רישום של נכסים, ליווי עסקאות מקרקעין מורכבות, הן בפן המשפטי והן בפן העסקי-מסחרי.

בנוסף, במשרדנו קיימות מחלקות ייעודיות למשפט אזרחי-מסחרי, דיני משפחה ועיזבון ודיני עבודה, אשר מעניקות ללקוחותינו שירות בתחומי משפט רבים, לרבות ייעוץ וליווי שוטפים וייצוג בכל הערכאות הנדרשות כגון בית המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בתי הדין לעבודה ועוד.

המשרד חרט על דגלו כעיקרון ראשון במעלה את טובת לקוחותיו ואיכות השירות הניתן להם, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומקצועיות, והכול בכדי להעניק ללקוחות המשרד את היצוג הטוב ביותר שיסייע בידם להשיג את יעדיהם.

צוות המשרד מקפיד על התאמת פיתרון אישי לכל לקוח ולקוח, אשר נבנה באופן פרטני לצרכיו בכל תחום ותחום או תוך שילוב של מספר תחומים במקביל. הידע והניסיון של צוות המשרד, מאפשר התאמת מענה משפטי ייחודי לצרכי הלקוח, במגוון רחב של תחומים ושירותים.

בנוסף, למשרד קיימת רשת ענפה של ושיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים המספקים, במידת הצורך, שירות משלים ללקוחות בתחומי משפט פלילי, מיסוי, וכן שירותים של משרדי חקירות, משרדי רואה חשבון וכיוצא באלה, והכול על מנת להעניק ללקוחותינו שירות בשיטת "One Stop Shop".